Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. (Petronius)

Projekt EU - peníze školám

Vážení rodiče,
chtěla bych Vás seznámit s projektem, do kterého se naše škola zapojila na konci loňského školního roku.
V březnu jsme zažádaly o dotaci z Evropských fondů, ,,EU Peníze školám". V květnu byla tato dotace schválena a v červenci jsme obdržely první zálohu ve výši 60% schválených finančních prostředků.Tyto prostředky byly využity na technické vybavení učeben, projektory, plátna, tabule, 2 multifunkční zařízení a notebooky pro všechny paní učitelky.
Dotace je vázána na výstupy dle Šablon klíčových aktivit. To znamená, že každá paní učitelka si vybrala vyučovací předmět nebo více předmětů, do kterých bude zpracovávat digitální výukové materiály.Tyto materiály bude ve svých hodinách ověřovat a tím přispěje ke zpestření výuky a využije novou techniku, která na naší škole scházela. Zbylých 40% dostane naše škola o velkých prázdninách a budou využity na vybavení jedné počítačové učebny a ocenění učitelů za tvorbu materiálů. Takže dotace bude využívána žáky a doufám, že bude oceněna i paní učitelkami. Těm přeji hodně pevných nervů při zvládání nové techniky a tvorbě výukových materiálů. Můžete se zeptat svých dětí, zda se s novou technikou seznamily a určitě odpoví, že ano.
Jarmila Hanousková

Více informací o projektu najdete v sekci Odkazy nebo na stránkách MŠMT.
13.10.2011 22:11 | Autor: jh, skKomentáře

1 komentářů:
  • 18.10. 08:58, Marcela Čabounová

    Je úžasné, že naše škola dotaci obdržela!!! Paní učitelky i děti si zaslouží pracovat s modernějšími technologiemi. Myslím, že vyučujícím usnadní práci a dětem zpestří výuku. Ještě jednou VELKÁ GRATULACE!!!


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se