Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. (Petronius)

První den ve škole


V pondělí 2. září opět ožila naše škola dětskými hlasy, do naší školy se vypravilo 83 žáků. Někteří poprvé, jiní již poněkolikáté.Těm nejmladším začíná jejich první a těm nejstarším jejich poslední školní rok v naší škole!
Nejvýznamnější je tento den pro prvňáčky, kterým začíná nová etapa života! Dnes poprvé zavítalo do naší školy 17 PRVŇÁČKŮ. S úsměvem je očekávala jejich paní učitelka Jarmila Hanousková, která se na všechny své nové žáčky moc těšila.
A protože je první den ve škole velmi významný nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, sešli jsme se všichni společně v tělocvičně školy, kde všechny žáky přivítala paní ředitelka Soňa Kocmanová.
Prvňáčkům přejeme, ať se jim v nové škole líbí, ať mají ve své paní učitelce dobrou rádkyni i oporu a ať jsou bezva parta. Úspěšný školní rok a chuť jít do školy přejeme všem našim žákům, učitelům i ostatním pracovníkům. Rodičům prvňáčků přejeme hodně trpělivosti a pochopení zejména v okamžicích, kdy dětem nepůjde vše hned napoprvé.


02.09.2019 22:11 | Autor: sk


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se