Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Soutěž mladých zdravotníků

Dne 24. 4. 2019 se konala v Králově Dvoře soutěž mladých zdravotníků. Naše škola se na soutěž přihlásila, ale předcházela tomu dlouhá příprava žáků. Většinou se na soutěž připravují nejstarší žáci, ale protože ve stejný den byla i sportovní soutěž ve fotbale, reprezentovali školu i naše čtvrťačky. Parta dívek se připravovala ve školní družině dvakrát týdně po chvilkách, ale každá informace byla cenná. Došlo i na praktické procvičování první pomoci. Školu navštívil i zkušený lektor ČČK z Berouna a žákům informace o první pomoci doplnil. Získané znalosti žákyně zúročily na soutěži . Z devíti družstev okresu Beroun se naše děvčata umístila na krásném druhém místě. Druhé místo je moc pěkné, stříbrný pohár a bezvadné odměny moc našim děvčatům slušely. Velké poděkování patří kapitánce Kristýnce z páté třídy , která děvčata dovedla na stupně vítězů. Dále děkuji čtvrťačkám Nele, Julince, Domče a Valince. Více foto ZDE