Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. (Petronius)

Vánoční besídka s jarmarkem 2018Čtvrteční podvečer se škola naplnila nejen žáčky, ale hlavně dospělými, kteří se přišli podívat na vystoupení dětí naší školy a nakoupit na tradičním vánočním jarmarku. Každoročně se v předvánočním shonu snažíme naše maminky, tatínky, babičky, dědečky, tetičky i strýčky na chvíli zastavit a při našem vystoupení je trochu pobavit. Vánoční besídka přiblížila pásmem říkanek, básniček a vánočních písní blížící se vánoční svátky. I letos jsme nacvičili vánoční besídku a v adventním čase jsme ukázali své umění a snad i trochu pobavili plnou tělocvičnu posluchačů a diváků, ale i bývalých žáků.

Besídka 2018

Všem dětem patří poděkování za skvělé výkony a paní učitelkám za trpělivost při zkouškách. Bylo jí občas opravdu třeba.
Po skončení představení se už začaly tvořit řady před druhou třídou, kde byl nachystán tradiční jarmark. Páťáci se představili tentokrát i v roli prodavačů a prodavaček a šlo jim to náramně. Během chvíle na jejich prodejních pultech nezbylo téměř nic. Prodávali tu rozmanité výrobky, které pocházely z vánočních dílen. Doufáme, že výrobky udělají radost. všem, kteří si je domů odnesli. Všichni návštěvníci si pak mohli posedět a sdělovat své zážitky v jídelně při kávě.
Děkujeme všem, kteří přišli a podpořili naše děti při jejich vystoupení.
Přejeme všem krásné Vánoce plné pohody, klidu a zdraví ve společnosti těch nejbližších.


22.12.2018 20:41 | Autor: skKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se