Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. (Petronius)

Narozeninová párty se spaním

Akci předcházel interaktivní preventivní program Staleté kořeny, hudební pořad Vandy a Standy a čtení s místní kronikářkou. V areálu školní zahrady byla společně vysazena pamětní lípa srdčitá, k jejímž kořenům byla vložena schránka s podpisy žáků a zaměstnanců školy. V hale školy byla uspořádána výstavka stoleté historie školství v Osově.
Žáci si při příchodu připravili ležení a v tělocvičně se rozdělili do šesti týmů. Vyvrcholením byl kvíz Česko, ve kterém si prověřili své získané znalosti a dovednosti.
Po večeři následovala diskotéka. Rozsvítili jsme naše barevné lampiony a vydali se na večerní průvod světýlek, který jsme zakončili u nově zasazené lípy, kde jsme společně zazpívali oblíbenou píseň T.G. Masaryka Ach, synku, synku a českou hymnu. Před spaním proběhlo v jednotlivých třídách hlasité čtení a společné sledování filmové pohádky.

Spaní 100

Druhý den proběhla společná snídaně. V tělocvičně jsme si celou akci zhodnotili. Ve třídách si všichni vytvořili magnetky s námětem oslav 100let republiky.
Děkujeme maminkám a babičkám za výborné zákusky a prvorepublikové občerstvení ke snídani.

Foto si můžete prohlédnout ZDE
09.11.2018 20:50 | Autor: sk


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se