Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. (Petronius)

Hurá na prázdniny
Zamykám, zamykám naši třídu, tabuli, pero, sešit, křídu...

Poslední školní den bývá vždy slavnostní událostí. Společně se sejdeme v tělocvičně, abychom se rozloučili ze školním rokem. Slavnostní oblečení všemu dodá ještě tu správnou atmosféru. Děvčata jsou naparáděná, ale i kluci se vyfešákují a co teprve paní učitelky.

Pravidelně odměňujeme všechny, kteří se během roku snažili výborně pracovat, reprezentovali školu v soutěžích nebo sbírali starý papír. Paní družinářka yhodnotí nejlepší sběrače víček, hliníku, starého elektrozařízení a starých baterií.
Rozloučíme se s pátou třídou a popřejeme si krásné prázdniny.
Ve třídách si rozdáme vysvědčení a pak HURÁÁÁ na prázdniny.I když už skoro všichni víme, jaké to "výzo" bude, stejně jsme při jeho předávání napnutí!

Loučení se školním rokem 2018/219 bylo pohodové. A tak to má být.
Se všemi se těšíme na setkání 2.září, kdy páťáky nahradí začínající prvňáčkové. Přejeme všem, aby byly prázdniny prožité s úsměvem. Hezké prázdninové dny společně prožité se svými dětmi přejeme i všem rodičům našich žáčků.

Konec školního roku je i příležitost poděkovat všem za odvedenou práci. Přejeme všem příjemné a klidné prožití zaslouženého volna a načerpání sil do nového školního roku 2019/2020.

Tak ať se i ty letošní prázdniny povedou a 2. září zase AHOJ !!!!
27.06.2019 23:23 | Autor: sk


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se