Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Štafetový pohár

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se vybraní žáci naší školy zúčastnili Štafetového poháru v Hořovicích. Soutěž škol pořádal Domeček Hořovice. V běhu na 100m a 200m ve štafetě soutěžilo šest škol okresu Beroun. Na prezentaci jsme dostali startovní čísla a čísla na smíšené štafety. Doplňkovými disciplínami, ve kterých se soutěžilo, byl hod medicinbalem, skok z místa a skol daleký. V těchto soutěžích jednotlivců jsme získali dvě zlaté medaile, jednu stříbrnou a jednu bronzovou. Atmosféra závodu byla úžasná, jen počasí nám moc nepřálo. Mladým sportovcům to ale nevadilo, protože celý náš tým měl velkou radost z výhry svých spolužáků. Školu vzorně reprezentovali Matěj Loskot, Bára Vaňatová, Fanda Kačírek, Lucinka Kafková, Ondra Rejzek, Vašík Routa, Nela Sajdlerová, Bára Votavová, Viktor Packa, Jakub Netesal, Kája Sedláková, Sonička Vaňatová, Jakub Piskáček, Luboš Fousek, Lucka Packová a Eliška Šmatláková. Všem sportovcům patří velký dík za vzornou reprezentaci školy a sportovní chování po celou dobu závodu.