Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

První školní denV pondělí 4. září opět ožila naše škola dětskými hlasy. Nejvýznamnější je tento den pro prvňáčky, kterým začíná nová etapa života! Dnes poprvé zavítalo do naší školy 21 PRVŇÁČKŮ. S úsměvem je očekávala jejich paní učitelka, která se na všechny své nové žáčky moc těšila.
A protože je první den ve škole velmi významný nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, sešli jsme se všichni společně v tělocvičně školy, kde všechny žáky přivítala paní ředitelka.
Prvňáčkům přejeme, ať se jim v nové škole líbí, ať mají ve své paní učitelce dobrou rádkyni i oporu a ať jsou bezva parta.Úspěšný školní rok a chuť jít do školy přejeme všem našim žákům, učitelům i ostatním pracovníkům. Rodičům prvňáčků přejeme hodně trpělivosti a pochopení zejména v okamžicích, kdy dětem nepůjde vše hned napoprvé.

2017-09

Více foto ZDE

S plnou polní-školní začínáme v úterý 5.září, kdy zahájí provoz i školní družina.
Prvňáčkům bude výuka v úterý a ve středu probíhat pouze dvě hodiny, tzn. 8,05 - 9,45. Následně mohou po dohodě využít školní družinu.
Druháci a třeťáci ještě v úterý odpolední vyučování mít nebudou.


04.09.2017 21:14 | Autor: skKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se