Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Poslední školní den školního roku 2016-2017

Zamykám, zamykám naši třídu, tabuli, pero, sešit, křídu...

Poslední školní den bývá vždy slavnostní událostí. Společně se sejdeme v tělocvičně, abychom se rozloučili ze školním rokem. Slavnostní oblečení všemu dodá ještě tu správnou atmosféru. Děvčata jsou naparáděná, ale i kluci se vyfešákují a co teprve paní učitelky.


Pravidelně odměňujeme všechny, kteří se během roku snažili výborně pracovat, reprezentovali školu v soutěžích nebo sbírali starý papír. Jsou vyhodnoceni nejlepší sběrači víček, hliníku, starého elektrozařízení a starých baterií.

Rozloučíme se s pátou třídou a popřejeme si krásné prázdniny. FOTO ZDE


posledniden2017


Ve třídách si rozdáme vysvědčení a pak HURÁÁÁ na prázdniny.I když už skoro všichni víme, jaké to "výzo" bude, stejně jsme při jeho předávání napnutí!

Loučení se školním rokem 2016/217 bylo i přes slzy veselé. A tak to má být.
Se všemi se těšíme na setkání 4.září, kdy páťáky nahradí začínající prvňáčkové. Přejeme všem, aby byly prázdniny prožité s úsměvem. Hezké prázdninové dny společně prožité se svými dětmi přejeme i všem rodičům našich žáčků.

Konec školního roku je i příležitost poděkovat všem za odvedenou práci. Přejeme všem příjemné a klidné prožití zaslouženého volna a načerpání sil do nového školního roku 2017/2018.
30.06.2017 20:20 | Autor: skKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se