Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Školanda - den pátý a šestý

Pátý den jsme zahájili skřítkováním Plnili jsme týmové úkoly a a soutěžili.
Po obědě jsme se vydali na výlet do Železné Rudy. Nahlédli jsme do místního kostela a pak do environmentálního centra. Prohlédli jsme si výstavu věnovanou historii lyžování a v horním patře šumavské živočichy, rostliny a zajímavosti.
Protože bylo teplo, osvěžili jsme se kopečkovou zmrzlinou a pospíchali utratit poslední peníze, které nám rodiče dali. Zpáteční cesta nám rychle ubíhala a my už se těšili na večerní hodnocení a diskotéku.
Po večeři jsme se dozvěděli, který tým celé putování vyhrál. Vítězové jsme byli ale všichni, vždyť jsme vydrželi skoro týden bez maminek a tatínků. Na každého čekala odměna, medaile a diplom. Pak už jsme se vrhli do tance a užili si závěrečnou diskošku.
V sobotu ráno už jsme nemohli dospat. Rychle jsme i zabalili a naložili kufry, poklidili a naposledy si pohráli na hřišti. Pak už nás čekala cesta vlakem za našimi rodiči.
Školandu jsme si společně užili. Poděkování patří dětem, že vše tak dobře zvládly, paní učitelkám a všem, kteří nás podporovali a přispěli drobnými dárky a odměnami.
Sledujte naši fotogalerii.

Veliké poděkování patří OÚ Podbrdy za zapůjčení auta k odvozu kufrů a OÚ Nesvačily za financování cesty.
10.06.2017 20:00 | Autor: skKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se