Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Konec roku 2015/2016

Na 30. června se vždy těší všechny děti. Rozdává se vysvědčení a následují zasloužené dva měsíce prázdnin. V naší školičce tento den máme slavnostní. Všichni jsme se sešli v tělocvičně, kde paní ředitelka ocenila všechny reprezentanty naší školy v různých soutěžích - a není jich málo, byli oceněni žáci, kteří na vysvědčení měli samé jedničky, byli vyhodnoceni nejlepší sběrači starého papíru, baterií, plastových víček a mobilních telefonů i pomerančové kůry.

konec roku2016

Konec školního roku je i příležitost poděkovat všem za odvedenou práci.
Paní ředitelka všem připomněla, jak se mají o prázdninách chovat, poděkovala paní učitelkám za práci a pak jsme si šli do tříd rozdat očekávané vysvědčení. Tu a tam ukápla slzička, popřáli jsme si hezké prázdniny, paní učitelky odcházely s plnými náručemi kytic.

Tak ať se i ty letošní prázdniny povedou a 1. září zase AHOJ !!!!

30.06.2016 22:35 | Autor: sk


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz