Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Exkurze do ČESKÉ TELEVIZE

Naše škola se v tomto týdnu proměnila v policejní stanici. Pan režisér Jan Hřebejk si totiž naši školičku vybral pro své další natáčení kriminálního příběhu. Odměnou za to byla exkurze do ČT.
Celá škola se tak vydala do Prahy na obhlídku studií a promítacích sálů.
Rozděleni na dvě skupiny jsme se vydali na prohlídku budovy ČT, ateliérů a studií. Měli jsme možnost nahlédnout do studia, kde se právě natáčel další díl Planety YO, do sálu s kostýmy i kamerami a vidět na vlastní oči, jak takové natáčení probíhá. Pan průvodce nám dovolil postavit se za kameru nebo za pult, kde se hlásí zprávy. Někteří z nás si vyzkoušeli paruky a klobouky z kostymérny. Potkali jsme se se známými postavami Jů a Hele nebo s kamarády z kouzelné školky.

ceska televize

Nakonec jsme se usadili v kinosále a mohli si odpočinout při promítání českých pohádek z Večerníčku. Nechyběla ani návštěva prodejny ČT, kde jsme si koupili spoustu upomínkových předmětů. Plni zážitků jsme se odpoledne vraceli zpět domů.
13.11.2015 21:41 | Autor: sk


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se