Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Pasování páťáků

Zamykám, zamykám pátou třídu...........
Je čtvrtek a nám už zbývá pouze jeden den do vysvědčení. Do půl desáté si každá třída plnila svůj program, uklízelo se a povídalo. Pak už se všichni sešli na školní zahradě, aby přivítali budoucí prvňáčky a zároveň se rozloučili s našimi páťáky.
Na zahradě už na všechny čekala havaiská tanečnice Petra. Zazněly první tóny hudby a my už mohli na taneční parket. Pak přišlo to, na co jsme čekali celý den - pasování. Děti byly nazdobeny květinovými náhrdelníky a havaiská show mohla začít.

pasovani2015

Nejdříve byli pasováni předškoláci na prvňáčky a pak došlo i na páťáky. Postupně byl každý z nich pasován na šesťáka. Každý dostal kokardu se stužkami a jménem, pamětní list a nakonec psací sadu. Poté následovalo překvapení pro paní učitelku - páťáci si pro ni připravili písničku a dárek na rozloučenou. Bylo to dojemné překvápko, při kterém nejedno oko zaslzelo. Po všem tom dojemném ceremoniálu začala diskotéka, za kterou cvičitelce Petře děkujeme. Nezbývá jen popřát budoucím šesťákům pohodový vstup do nové školy a prvňáčkům hodně štěstí.

25.06.2015 22:07 | Autor: sk


<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se