Základní škola a Mateřská škola Osov

Čemukoliv se učíš, učíš se pro sebe. ( Petronius )

Za vysvědčení na brusle

Ve čtvrtek 29.ledna se rozdávalo vysvědčení za první pololetí školního roku. Pro naše prvňáčky to bylo úplně první vysvědčení. Za odměnu si všichni odvážní školáci mohli vyzkoušet pořádnou legraci na bruslích a zakončit tak první pololetí pohybem.

vysvědčení a bruslení

Zima si z nás letos tropí legraci - chvíli je teplo, pak najednou lehce sněží a zanedlouho tu je zase téměř jarní počasí. Mráz skoro žádný a rybníky ne a ne zamrznout. Naše brusle zahálejí. Proto jsme se rozhodli vyrazit na zimní stadion do Hořovic.

vysvědčení a bruslení1
První hodinu jsme si rozdali tolik očekávané vysvědčení a pak jsme se vydali v rámci tělesné výchovy na zimní stadion do Hořovic. Někteří se snažili co nejvíce bruslit, soutěžili a mohli jsme zahlédnout i náznaky různých kreací, jako třeba piruety. Někteří stáli na bruslích teprve párkrát. Na pomoc jim přišla vhod hrazdička, se kterou po hodince snažení jezdili už jako zkušení bruslaři.

vysvědčení a bruslení2

Pádů bylo ale také dost. Naštěstí žádný vážný, ale sem tam nějaká modřinka naše tělo ozdobí. Příjemně unaveni jsme vraceli zpět do školy. Nezbývalo se jen rozloučit, popřát si příjemné prázdniny a rozjet se domů, abychom se pochlubili se svým vysvědčením.
Všichni odjížděli spokojeni a bohatší o nové zážitky a chtějí si výlet s bruslemi zopakovat. Uvidíme, třeba se ještě jednou na stadion společně vydáme.


29.01.2015 21:02 | Autor: skKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se